Modeliavimas

Kad būtų galima operatyviai nubraižyti PINAVIA plane, nustatyti ir optimizuoti jos pagrindinius techninius-ekonominius rodiklius ir patikrinti jos tinkamumą pagal pasirinktą vietovę, įvertinant toje vietovėje esančius statinius ir kitus objektus, yra sukurtas jos optimizavimo matematinis modelis.

Pinavia modeliavimas

Šio modelio pagalba yra sukurta kompiuterinė programa, kuri realiame laike braižo PINAVIA mazgą pagal pasirenkamus ir lengvai keičiamus parametrus: susikertančių kelių skaičių, važiavimo greitį, važiuojamųjų dalių vingių spindulius, juostų skaičių ir jų plotį kiekviena eismo kryptimi. PINAVIA mazgo modelį galima per keletą sekundžių optimizuoti pagal išorinį žemės plotą/kainą, viadukų plotą/kainą arba jų santykį.

Pinavia ant orfo foto

Optimizuotą pagal pasirinktus rodiklius PINAVIA galima tame pačiame programos lange uždėti ant bet kokio mastelio orto foto nuotraukos (pvz., parsisiųstos iš Google Maps) ir, suderinus mastelius, ją sukiojant ir perstumiant, labai greitai nustatyti geriausią vietą esamų statinių arba kitokių objektų tarpe. Jeigu nagrinėjamoje vietoje PINAVIA yra tinkama, tada galima nustatyti orientacinę jos statybos kainą. Visa tai galima atlikti per 30 minučių ir gautus rezultatus naudoti projektavimui.