PINAVIA – tai unikalus 2 lygių kelių mazgas

PINAVIA yra vienintelė pasaulyje sankryža, kuri būdama tik 2 lygių:

  • yra maksimaliai pralaidi bei saugi (srautai nesikerta),
  • leidžia panaudoti laisvą vidaus plotą

PINAVIA yra efektyvus miestų plėtros ir susisiekimo strategijos elementas

Galerija Keturių kelių Pinavia schema 
Trijų kelių Pinavia mazgas Penkių kelių Pinavia mazgas
Elipsinė Pinavia Modeliavimas
Miesto strategija
NAUJIENOS
2012 lapkričio 19-22 d., Kuveitas
Kuwait-2012
PINAVIA laimėjo aukso medalį 5-tojoje Vidurio Rytų tarptautinėje išradimų parodoje Kuveite. Į Pinavia stendą specialiai užsuko ir Kuveito Viešųjų darbų ministras.
2012 balandžio 18-22 d. Ženeva
Geneve-2012
PINAVIA laimėjo sidabro medalį 40-tojoje Ženevos tarptautinėje išradimų ir inovacijų parodoje 2012. Ženevos paroda vertinama kaip pati prestižiškiausia ir didžiausia išradimų parodą pasaulyje.
2011 balandžio 5-8 d. Maskva
Archimedes-2011
PINAVIA laimėjo aukso medalį XIV Maskvos tarptautinėje išradimų ir inovacijų parodoje "Archimedes". Eismo tobulinimo koncepcija, pagrįsta šia sankryža, susilaukė didelio dalyvių susidomėjimo, užmegzti dalykiniai kontaktai su Maskvos universitetais.
2011 kovo 16-17 d. Seulas
Eureka Day 2011
PINAVIA išradėjas laimėjo Mokslo, Inovacijų ir Technologijų Agentūros konkursą kelionei į EUREKA DAY 2011 - Europos Sąjungos ir Pietų Korėjos bendrą renginį inovacinių projektų kūrimui. Tęsiamas dialogas dėl išradimo PINAVIA ir susisiekimo sistemų tobulinimo koncepcijos įgyvendinimo rytinės Azijos šalyse.
2011 sausio 18-19 d. Abu Dhabi

PINAVIA susilaukė didelio susidomėjimo Jungtinių Arabų Emiratų sostinėje Abu Dabyje vykusioje miesto planuotojų ir projektuotojų konferencijoje City Transport Middle East. Dalyviai iš Dubajaus, Abu Dabio, Šardžos emiratų, taip pat iš kitų aplinkinių valstybių (Kataro, Kuveito, Saudo Arabijos, Jordanijos) negailėjo klausimų. Konferencijos rengėjų atlikta apklausa parodė, kad mūsų pranešimas įvertintas geriausiai. Užmegzti ryšiai su keleto miestų savivaldybėmis, pradėtos svarstyti sankryžos pastatymo galimybės.
2010 rugsėjo 23-25 d. Sevastopolis
Naujas Laikas 
PINAVIA tarptautinėje inovacijų ir investicijų parodoje "Naujas laikas" Sevastopolyje buvo apdovanota aukso medaliu ir gavo dvi nominacijas.
2010 rugsėjo 7-10 d. Maskva

PINAVIA tarptautinėje inovacijų ir investicijų parodoje Maskvoje buvo apdovanota sidabro medaliu. Netikėtai teko garbė atstovauti visą mūsų šalį, nes organizatoriai mūsų stendą pavadino Lietuvos vardu. Lankytojai, pamatę didelį PINAVIA sankryžos maketą, kaip susitarę klausdavo - "Fantastika! Tai kada statysite Maskvoje?". Dėkojame Lietuvos Ambasados Rusijoje atstovams, kurie prisidėjo prie mūsų sėkmingo pasirodymo.