Galima PINAVIA infrastruktūra 

Magistralinių kelių susikirtimuose, kurie yra greta didmiesčių arba stambių pramonės įmonių, PINAVIA viduje geriausiai tiktų statyti mažesnes pramonės įmones, logistikos centrus, krovininių automobilių autoparkus, transporto serviso įmones, motelius ir kt. Tokia infrastruktūra labai praverstų tolimųjų reisų tarptautinių vežimų vairuotojams, keliautojams.

Didmiesčiuose, kur susikerta pagrindiniai žiediniai ir radialiniai keliai, PINAVIA laisvame vidiniame plote geriausiai tiktų didieji prekybos, pramogų, paslaugų ir kiti žmonių traukos centrai, lengvųjų automobilių stovėjimo aikštelės su miesto greitojo viešojo transporto infrastruktūra. Šis kompleksas be papildomų investicijų padėtų sumažinti transporto srautus į miesto centrą rytais ir iš centro vakare, sumažintų asimetrinį eismą ir jo intensyvumo kitimą.

Tam, kad kiekvienas vairuotojas sugebėtų laiku pasirinkti reikiamą važiavimo kryptį kelių susikirtime PINAVIA ir saugiai užimtų reikalingą eismo juostą, keliuose gerokai anksčiau prieš juostų atskyrimą turėtų būti įrengti informaciniai ir nurodomieji kelio ženklai, ženklinimas.
Keliuose tinkamu atstumu prieš jų susikirtimą, turėtų būti elektroninės švieslentės, kurios, atsiradus eismo problemoms bet kuriame kelyje už jų susikirtimo, informuotų apie tai vairuotojus. Pastarieji turėtų galimybę pasirinkti kitą važiavimo kryptį arba įvažiuoti į PINAVIA ir ten vietoje prastovų spūstyje turiningai praleistų  laiką.